Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog Produkcji

Wipasz S.A.

Mława

480 dni temu

Wipasz S.A. od ponad 21 lat specjalizuje się we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii produkcji dla polskiego przemysłu spożywczego w branży paszowej i drobiarskiej. Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru. Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju. W związku z tym poszukujemy osobę do podjęcia odpowiedzialnego stanowiska pracy jako:

Miejsce pracy: Mława

Podstawowe obowiązki:
  • Udział w pracach z zakresu optymalizowania i usprawniania procesów technologicznych;
  • Nadzór nad projektami technologicznymi;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym;
  • Współuczestniczenie w pracach nad rozwojem i wdrażaniem nowych produktów;
  • Stałe poszerzanie wiedzy na temat oferowanego wachlarza produktów;
  • Udział w pracach nad opracowywaniem receptur i dokumentacji technologicznej normalizującej nowe produkty.
Kandydaci na oferowane stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności lub pokrewne; technologia mięsa – dodatkowy atut;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy głównego technologa lub technologa, wynikające z produkcji na liniach zautomatyzowanych w branży spożywczej;
  • Biegłość stosowania systemu HACCP, znajomość standardów BRC/IFS;
  • Chęć nauki przepisów prawnych dotyczących żywności oraz systemów zapewnienia jakości;
  • Gotowość do nauki z zakresu polskiego i zagranicznego rynku drobiarskiego;
  • Znajomość języka angielskiego (w tym branżowego) – dodatkowy atut;
  • Dyspozycyjność: praca zmianowa, gotowość do zamieszkania w Mławie;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Aktualna  książeczka sanitarno – epidemiologiczna.
Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Samochód służbowy;
  • Mieszkanie;
  • Dynamiczne środowisko pracy;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków;
  • Szansę zaspokojenia własnych ambicji zawodowych i zdobycie unikalnych kompetencji.

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (640)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (760)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1660)
Radom (73)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (24)