Technolog Produkcji

Hydro-Vacuum S.A.

Grudziądz

13 dni temu

Jeżeli lubisz wyzwania zawodowe i chcesz się rozwijać

PRACA W NASZEJ FIRMIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE

Miejsce pracy: Grudziądz
Opis stanowiska:
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej procesów obróbki skrawaniem, montażu oraz spawania,
  • Opiniowanie technologiczności konstrukcji, katalogowanie dokumentacji technologicznej,
  • Nadzór nad wykonaniem serii próbnej - rozpracowywanie organizacyjne uruchamianego wyrobu,
  • Prowadzenie prac badawczych w zakresie stosowania nowych technologii,
  • Opracowywanie nowych koncepcji technologicznych dla wyrobów,
  • Prowadzenie prac nad typizacją i unifikacją procesów technologicznych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dostęp do nowoczesnych technologii,
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy,
  • Finansowe wsparcie socjalne,
  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Znajomość wymaganych procesów technologicznych,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale konstrukcyjno – technologicznym.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV
za pomocą przycisku

lub o kontakt telefoniczny 56 45 07 406.

Poznaj

Dlaczego warto?

Hydro-Vacuum S.A. to polski i dynamicznie rozwijający się lider branży produkcji pomp i systemów pompowych.

Nasza firma opiera swój rozwój na znakomitej kadrze, zarówno niższego, jak i wyższego szczebla. Dzięki posiadanemu potencjałowi technicznemu, własnemu działowi R&D i doradców technicznych, rozwiązujemy każdy problem zgłaszany przez naszych klientów. Rocznie konstruujemy i wdrażamy do produkcji kilkadziesiąt nowych wyrobów.

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog