Technolog Produkcji
PUROMEDICA SP. Z O.O.
Dąbrowa
6 500 - 9 500 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
4 dni temu

PUROMEDICA to innowacyjny projekt stworzony przez zespół specjalistów z dziedziny medycyny i sportu. W oparciu o wiedzę i doświadczenia wieloletniej praktyki klinicznej oraz wyników badań naukowych i osiągnięć sportowych, tworzy unikatowe formuły minerałów rozpuszczonych w oczyszczonej wodzie oraz witamin, enzymów i aminokwasów o bardzo wysokim stopniu przyswajalności.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Dąbrowa
Główne zadania:
  • Nadzór nad bieżącą produkcją – przygotowywanie produktów do sprzedaży - formy płynne oraz suche (kapsułki),
  • Odpowiedzialność i udział w tworzeniu specyfikacji nowych produktów oraz nadzór nad wprowadzanymi zmianami,
  • Wykonywanie prób technologicznych dla nowych produktów oraz już istniejących,
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej (receptury, procesy i instrukcje technologiczne itp.),
  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów dla nowych produktów,
  • Nadzór nad procesem produkcji w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.
Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Technologa
  • Odpowiedzialność i wysoka samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego na poziomie komunikatywnym
Mile widziane:
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (kierunek: Biochemia, Chemia, Technologia Żywności lub pokrewne),
  • Mile widziane zainteresowanie tematem zdrowej żywności
Oferujemy:
  • Atrakcyjne widełki wynagrodzenia : 6.500 – 9.500 PLN Brutto
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • Pracę w doświadczonym zespole profesjonalistów
  • Możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia
  • Środowisko międzynarodowe
  • Laptop służbowy
  • Dobra i przyjazna atmosfera wewnątrz organizacji

Poznaj

PUROMEDICA SP. Z O. O.