Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog - Programista CAM

PLASTEM P. Ciupa i T.Teodorczyk – Spółka Jawna

Zduńska Wola

146 dni temu

Ogłoszenie numer: 2253021, z dnia 2019-01-23

Od 20 lat zajmujemy się projektowaniem maszyn technologicznych i uruchamianiem systemów transportu wewnętrznego w przemyśle. Nasza załoga liczy 120 osób. Pracujemy dla takich firm jak: Grupa Żywiec, Browar Tychy, Bahlsen, Wedel, Ferrero, Coca-Cola.

www.plastem.pl

W związku z rozbudową zakładu poszukujemy wykwalifikowanej kadry z doświadczeniem

Miejsce pracy: łódzkie / Zduńska Wola

Opis stanowiska

  • programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie CNC
  • analiza technologiczna i kosztowa produkowanych wyrobów
  • tworzenie dokumentacji technologicznej w systemie CAD/CAM
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w celu bezproblemowego przebiegu procesu produkcyjnego
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych związanych z technologią produkcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – techniczne, preferowany kierunek: obróbka skrawaniem
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem obrabiarek sterowanych numerycznie CAM
  • doświadczanie w pracy w środowisku CAD/CAM - będzie dodatkowym atutem
  • znajomość rysunku technicznego oraz zasad tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość zagadnień związanych z normowaniem czasów pracy, w szczególności obróbki skrawaniem - będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki socjalne oraz finansowe
  • rozwój zawodowy oraz ciekawą pracę z wykwalifikowaną kadrą
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog