Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog Wydziału Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Capricorn

Świebodzice

1266 dni temu

Ogłoszenie numer: 891589, z dnia 2015-12-03

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Nasze działania opierają się na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla instalatorów.

Wysoka jakość produktów, innowacyjność, niezawodność oraz sprawny system dystrybucji zostały docenione przez naszych klientów w Polsce i zagranicą. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów dział produkcji systematycznie modernizuje i rozwija park maszynowy, wyposażamy wydziały produkcyjne w najnowsze rozwiązania technologiczne.

W związku z wdrażaniem nowych rozwiązań technologicznych w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świebodzice

Opis stanowiska

  • optymalizacja procesu wtrysku lub ekstruzji,
  • dobór tworzyw przy uruchamianiu nowych produktów,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesową,
  • eliminacja problemów w procesie wtrysku lub ekstruzji,
  • współpraca z działami jakości i utrzymania ruchu,
  • inicjowanie i czynny udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych oraz technologicznych,
  • koordynacja wdrożeń nowych produktów; organizacja i przeprowadzanie testów, optymalizacja technologii produktów obecnie wytwarzanych,
  • opracowywanie i modyfikacja receptur,
  • analiza dokumentacji technicznej i technologicznej; dbałość o jej poprawność i aktualizacje,
  • szkolenie kadry pracowniczej z działu produkcji wtryskowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: chemia, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe we współpracy z firmą produkcyjną,
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność i skuteczność w działaniu.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • intensywny coaching,
  • dostęp do najnowszych technologii.

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog