Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
Technolog żywności, ichtiolog

CHRIST Sp. z o.o.
Kielce, Okolice Kielc
praca stacjonarna
6904 dni temu

Ogłoszenie numer: 12590, z dnia 2005-07-12

Spółka z udziałem kapitału zagranicznego działająca na rynku polskim i zagranicznym od 16 lat specjalizująca się w produkcji pieczywa liturgicznego.

Miejsce pracy: Kielce, Okolice Kielc

Opis stanowiska

TECHNOLOG ŻYWNOŚCI (piekarnictwo, przetwórstwo ryb) ICHTIOLOG (chów ryb w systemie zamkniętym)

Wymagania

- wykształcenie wyższe (kierunek technologia żywności – specjalizacja piekarnictwo lub przetwórstwo ryb); - ichtiologia, chow ryb w systemie zamkniętym; - znajomość zagadnień w zakresie: piekarnictwa, przetwórstwa spożywczego, hodowli ryb; - Biegła umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office; - znajomość HACCP, prawa żywnościowego; - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, - samodzielność, i odpowiedzialność; - dobra organizacja pracy; - dyspozycyjność.

Oferujemy

- samodzielne i odpowiedzialne stanowiska; - różnorodność zagadnień i możliwość rozwoju zawodowego; - atrakcyjne warunki wynagrodzenia; - praca w województwie kieleckim.