Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog żywności

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

Niepołomice

96 dni temu

Ogłoszenie numer: 1921939, z dnia 2018-03-14

producent wieczek metalowych i plastikowych
poszukuje do swojego
zakładu w Niepołomicach

Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice

Opis stanowiska

  • współpraca z Klientem zakresie kompleksowej obsługi dostaw wieczek do słoików i butelek dla przemysły spożywczego
  • doradztwo Klientowi w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań technicznych w celu przetwórstwa żywności
  • szkolenie Pracowników Klienta w zakresie aplikacji wieczek

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office
  • komunikatywność, otwartość na wyzwania
  • gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku i odbywania częstych podróży do zakładów Klienta w Polsce i sporadycznych w Europie

Oferujemy

Firma oferuje stabilną pracę, rynkowe wynagrodzenie, dopłaty do posiłków we własnej stołówce zakładowej, abonamentową opiekę medyczną, opiekę stomatologiczną we własnym gabinecie oraz atrakcyjny pakiet socjalny.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technolog żywności

Osoba zatrudniona na stanowisku technologa żywności nadzoruje proces produkcji żywności i dba o jej wysoką jakość. Zajmuje się również opracowywaniem nowych produktów i ich receptur. Do jego obowiązków należy kontrola jakości surowca oraz wdrażanie nowych technologii, jak również opracowywanie potrzebnej dokumentacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku ...
Technolog żywności Praca Technolog żywności

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (748)
Wałbrzych (40)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (106)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (892)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1800)
Radom (57)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (17)