Zobacz więcej ofert pracy

TECHNOLOG

POLIMARKY
Rzeszów
praca stacjonarna
5320 dni temu

Ogłoszenie numer: 79048, z dnia 2009-10-23

Firma „ Polimarky” Spółka Jawna z siedzibą w Rzeszowie zatrudni osobę na stanowisko:

TECHNOLOG

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

Kandydat zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za opracowywanie i organizowanie całokształtu prac związanych z wdrożeniami procesów technologicznych i produkcyjnych, opracowywanie dokumentacji technologicznej dla nowych produktów, nadzorowanie i wprowadzanie nowych metod wytwarzania wyrobów, pracę nad rozwojem produktu poprzez rozwijanie nowych odmian produktów w odpowiedzi na potrzeby klienta, pracę nad rozwojem rynku poprzez szukanie nowych zastosowań dla istniejących produktów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność: Przetwórstwo tworzyw sztucznych, lub inżynieria materiałowa ze specjalnością w tworzywach sztucznych;
  • Minimum 3 lata pracy w zakładzie przetwarzającym tworzywa sztuczne / compounding/ lub wtryskowi na stanowisku technologa lub inżyniera procesu;
  • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu dokumentacji technologicznej dla bieżących i nowo uruchamianych wyrobów;
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników;
  • Biegła znajomość komputera w zakresie pakietu Office;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie;
  • Prawo jazdy kategorii „B".
Oczekujemy kreatywności, samodzielności, zdyscyplinowania, bezkonfliktowości, dyspozycyjności.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet szkoleń;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
  • Praca w sprawdzonym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.