Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa-Wilanów Plastyk Warszawa-Wilanów
Terapeuta pracowni plastyczno-rękodzielniczej

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi
Warszawa, Wilanów, ul. Przyczółkowa 27A
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
400 dni temu

Ogłoszenie numer: 8030676, z dnia 2023-03-15

Środowiskowy Dom Samopomocy typu B w Wilanowie, prowadzony przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, zatrudni terapeutę pracowni plastyczno-rękodzielniczej.

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów, ul. Przyczółkowa 27A

Opis stanowiska

  • planowanie oraz realizacja grupowej terapii zajęciowej z wykorzystaniem indywidualnych umiejętności uczestników zajęć plastycznych
  • współpraca z innymi pracownikami ośrodka przy realizacji celów terapeutycznych
  • współtworzenie imprez integrujących środowisko lokalne, okolicznościowych oraz wyjazdów rekreacyjnych
  • asystowanie i pomoc uczestnikom wymagającym wsparcia podczas zajęć w ŚDS oraz wyjść poza ośrodek
  • prowadzenie dokumentacji, związanej z pełnionym stanowiskiem
  • opracowywanie planów terapeutycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe lub pokrewne
  • minimum 3 miesięczne doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną
  • umiejętności w zakresie prac manualnych, artystycznych
  • zaangażowanie, elastyczność, samodzielność i rzetelność w realizacji obowiązków zawodowych

Oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Pełną pasji i wyzwań pracę w dużej, rozpoznawalnej organizacji pozarządowej, będącej inicjatorem zmian społecznych
  • Możliwość stałej współpracy, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Poznaj

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi jest organizacją pożytku publicznego, zarejestrowaną 19.09.1995 roku. Powstało dzięki determinacji kilkunastu osób, z różnych profesji, z przekonania, że problemy społeczne należy rozwiązywać wspólnie. Nasza misja to zapobieganie wykluczeniu społecznemu, podejmowanie działań wspierających osoby wykluczone oraz tworzenie warunków ich powrotu do społeczeństwa i pełni praw.