Terapeuta zajęciowy

EPIONE Sp. z o.o.

Katowice

10 dni temu

 Firma EPIONE Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

Terapeuta zajęciowy
Miejsce pracy: Katowice

Zakład Opieki Długoterminowej EPIONE
ul. Szopienicka 59, 40-431 Katowice

Wymagania:
  • Warunek konieczny – ukończona szkoła na kierunku terapii zajęciowej potwierdzona dyplomem
  • Mile widziane – doświadczenie w zawodzie
Oferujemy:
  • Forma zatrudnienia – umowa o pracę na pełny etat

CV można składać za pomocą przycisku

 APLIKUJ TERAZ Kontakt do Działu Kadr i Płac: tel. 505 417 102.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

EPIONE Sp. z o.o.

EPIONE.
Kompleksowa Opieka Medyczna

EPIONE to zespół specjalistycznych placówek medycznych zlokalizowanych na terenie Katowic, składa się z 4 wielospecjalistycznych przychodni (w dzielnicach Katowic: Ligota, Panewniki, Tysiąclecie, Janów), Zakładu Opieki Długoterminowej, Centrum Chirurgii Krótkoterminowej, Centrum Diagnostyki Obrazowej oraz Gabinetów Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii DermaVIP.

Doświadczona, wysoko wykwalifikowana kadra lekarska i pielęgniarska oraz pracowników obsługi Pacjenta, nowoczesny sprzęt oraz znakomite warunki lokalowe gwarantują Pacjentom najwyższej jakości, kompleksowe usługi medyczne.


Podejmowane przez firmę starania o ciągłe podnoszenie jakości usług zaowocowały uzyskaniem Certyfikatu ISO EN-PL 9001, 14001, 18001 oraz 27001.

Poznaj stanowisko: Pedagog 
Pedagog najczęściej pracuje w szkole lub poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie podstawowym celem jego pracy jest organizowanie pomocy, opieki pedagogicznej i psychologicznej dla dzieci i młodzieży oraz dbanie o prawidłowy rozwój psychiczny uczniów.Do zadań pedagoga szkolnego należy współpraca z nauczycielami w ich pracy wychowawczej. Zadaniem pedagoga jest pomoc w rozwiązywaniu problemów ...
Praca Pedagog