Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Territory Sales Manager / Regionalny Manager Sprzedaży

Rawex Dental Sp. z o.o. Sp. K.

Katowice

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 1992583, z dnia 2018-07-12

Dystrybucja artykułów implantologicznych.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • rozwój sprzedaży na terenie woj. śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego
  • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w regionie
  • budowanie i umacnianie wizerunku firmy
  • realizację planów sprzedaży

Wymagania

  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • umiejętności negocjacyjne;
  • wytrwałość oraz konsekwencja w działaniu;
  • wykształcenie min. średnie;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • kompleksowy program wdrożenia do pracy
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon komórkowy)

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Regionalny

Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...
Przedstawiciel Regionalny Praca Przedstawiciel Regionalny

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Rawex Dental Sp. z o.o. Sp. K..