Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Tester Automatyzujący
Power Media
Gdańsk
rekrutacja online
61 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Tester Automatyzujący
Miejsce pracy: Gdańsk Nr ref.: TA/WRO/KC

Software-house z polskim kapitałem zakładowym, współpracujący z międzynarodowymi firmami

(e-commerce, social media, automotive, branże medyczne i inne), poszukuje kandydatów na stanowisko Testera Automatycznego

Technologie projektów: HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, Angular, iOS, Android, Hibernate, Groovy, Java, .Net, Python i wiele innych

 

Miejsce pracy: Rzeszów, Gdańsk

 

 

Wymagania:

 • 3-letnie doświadczenie w automatyzacji testów oprogramowania;
 • Wykształcenie wyższe;
 • Bardzo dobra znajomość języków skryptowych Python, JavaScript, C# lub Java oraz podstawy SQL;
 • Znajomość frameworków Cucumber, SpecFlow, behave;
 • Doświadczenie z Cypress lub Selenium WebDriver;
 • Znajomość technologii webowych tj.: HTML, CSS, JS, Xpath;
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Klient oferuje:

 • Długofalową współpracę w oparciu o Uop lub B2B;
 • Możliwość pracy w 100% zdalnej;
 • Elastyczne godziny pracy;
 • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe;
 • Wsparcie w rozwoju zapewnione przez atrakcyjne pakiety szkoleniowe;
 • Dofinansowanie do zajęć językowych;
 • Pakiet relokacyjny;
 • Praca w przyjaznym środowisku;
 • Nielimitowany dostęp do kawy, herbaty i napojów.

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu e-mail: iod@ifirma.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie przepis Kodeksu Pracy (art.22 1) a danych wykraczających poza zakres wynikający z przepisu podstawą będzie Twoja zgoda.Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zespół rekrutacyjny oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Podobne oferty