Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz (asystent zarządu)

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.
Biskupice Podgórne
specjalista junior / mid / asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
608 dni temu

Ogłoszenie numer: 7430418, z dnia 2022-09-12

Dongshin Motech Poland sp. z o.o.

Dongshin Motech Poland sp z o.o. to firma działająca w branży automotive. Spółka zajmuje się produkcją komponentów do baterii samochodów elektrycznych w dwóch fabrykach w Polsce (w Biskupicach Podgórnych i we Wrocławiu). Dongshin Motech Poland współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami, które zaopatrują czołowych producentów samochodów na świecie (m.in. BMW, Nissan, Renault, Volvo). Dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy do naszej firmy kandydatów na różne stanowiska, m.in. do działu jakości, logistyki, utrzymania ruchu czy administracji. Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie w branży automotive w międzynarodowym środowisku, aplikuj do nas.

Historia firmy

FirmaDongshin Motech została założona w 1995 roku w prowincji Gyeongsang Południowy w Korei Południowej. Przedsiębiorstwo zajmuje się przede wszystkim produkcją nadwozia i akumulatorów samochodowych, a także sprzętem do budowy statków. W 2007 roku firma otworzyła oddział w Indiach, a w 2018 roku w Polsce. Obecnie firma posiada fabryki w Korei Południowej, Chinach, Indiach, Kanadzie oraz w Polsce (Biskupice Podgórne, Wrocław).

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

  • Pomoc w komunikacji między polską załogą a koreańską kadrą inżynierską,
  • Przygotowywanie tłumaczeń z języka koreańskiego na polski, polskiego na koreański,
  • Przygotowywanie zestawień i analiz  w języku polskim i koreańskim,
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office (m.in. MS Excel),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat),
  • Kursy i szkolenia,
  • Premię frekwencyjną,
  • Pakiet Luxmed oraz Multisport,
  • Dofinansowanie świąteczne i wakacyjne,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.