Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz

Dlubal Software
Katowice
praca stacjonarna
3014 dni temu

Ogłoszenie numer: 972648, z dnia 2016-02-16

Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się tworzeniem i dystrybucją oprogramowania do analizy i wymiarowania konstrukcji. W Polsce tworzymy zespół, który zajmuję się sprzedażą programu na terenie polski, obsługą klientów oraz rozwojem programu.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki Dlubal Software Sp. z o.o.

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tłumacz

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Tłumaczenie dokumentacji technicznej
  • Odpowiedzialność za polską stronę internetową
  • Pomoc w działaniach marketingowych
  • Udział w pracach administracyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w tłumaczeniach technicznych lub wykształcenie techniczne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu nowych relacji
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym i przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Premie motywacyjne w zależności od pracy Kandydata