Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy

Visual Merchandiser

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
773 dni temu

Ogłoszenie numer: 6630900, z dnia 2022-03-24

Międzynarodowa marka poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • odpowiednia ekspozycja produktów zgodnie z ustalonymi zasadami
  • wdrażanie standardów visual merchandisingu
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji marketingowych i ekspozycyjnych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • umiejętność pracy zespołowej
  • kreatywność
  • wyobraźnia przestrzenna
  • wysoko rozwinięte umiejętności manualne
  • zaangażowanie i dokładność
  • otwartość na pracę ze względu na częste wyjazdy w kraju
  • entuzjazm, zaangażowanie i kreatywność
  • samodzielność oraz odpowiedzialność
  • doskonała organizacja pracy własnej.