Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 godz.
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer (WordPress)

Fundacja Wielki Człowiek
Katowice
praca stacjonarna
1243 dni temu

Ogłoszenie numer: 3934335, z dnia 2020-11-30

Kim jesteśmy

Fundacja Wielki Człowiek to organizacja pożytku publicznego, która istnieje od 2013 roku. Tworzymy zespół młodych, kreatywnych ludzi, którzy chcą spełniać swoje pasje i pomagać w tym innym. Zajmujemy się działaniami na rzecz kultury, sztuki, sportu i edukacji. Gwarantujemy pracę w miłym, zgranym zespole, możliwość zyskania doświadczenia i nowych umiejętności. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją, jeżeli chcesz do nas dołączyć napisz do nas! Zobacz też kótki film o nas: https://www.youtube.com/watch?v=rVEqEmxm6SE

Fundacja Wielki Człowiek szuka Web Developera (WordPress)!

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Poszukujemy wykonawcy do rozbudowy strony Wirtualnym Muzeum Jerzego Kukuczki - www.jerzykukuczka.com. Strona internetowa zbudowana jest w oparciu o system WordPress z elementami PrestaShop. Docelowo zależy nam na nawiązaniu długofalowej współpracy.

Zadania

Oferujemy

  • Wynagrodzenie ustalane na podstawie indywidualnie wynegocjowanych warunków. Prosimy o złożenie oferty na podstawie wyżej wyszczególnionych zdań do zrealizowania. Mile widziana oferta na zasadach komercyjno-partnerskich.

Kochasz góry, zależy Ci na wsparciu naszych działań, chcesz aby Twoja firma mogła pochwalić się wspieraniem SZCZYTNYCH celów lub po prostu chcesz złożyć nam dobrą ofertę? Zapraszamy do współpracy!