Najnowsze oferty pracy

  • Webmaster

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  rekrutacja online
    3 dni
    Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za zawartość i aktualność treści stron internetowych przy wykorzystaniu systemów typu CMS; Analiza ruchu na stronie i efektywności działań SEM; Prowadzenie powierzonych...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Webmaster Kraków
Webmaster / Front-end Developer

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k.
Kraków
praca stacjonarna
3045 dni temu

Ogłoszenie numer: 952409, z dnia 2016-01-16

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k. działa od 1994 roku. Nasza główna działalność to produkcja oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem.
Jesteśmy obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju.
Nasz sukces oparty jest na współpracy najlepszych specjalistów. Rozwijamy się dynamicznie dlatego wciąż poszukujemy kolejnych talentów.

Firma ASCO Systemy Informatyczne jest obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju.

Tym razem szukamy Webmastera do jednego z naszych działów zajmującego się rozwijaniem i wdrażaniem naszego sklepu internetowego.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Analizowanie i implementacja wymagań klienta
  • Wprowadzanie zmian w designie
  • Wprowadzanie zmian w konfiguracji sklepów internetowych
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności z pomocą działu programistów
  • Utrzymanie i konserwacja sklepów internetowych
  • Aktualizacja sklepów
  • Testowanie poprawności działania systemu oraz poprawa ewentualnych błędów
  • Optymalizacja działania sklepów pod kątem szybkości, użyteczności, dostępności oraz wyszukiwarek
  • Praca nad rozwojem naszego autorskiego CMS'a
  • Analizowanie i identyfikowanie kluczowych obszarów w których można zastosować automatyzacje i optymalizacje.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej oraz instrukcji użytkowania dla klienta

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości HTML i CSS
  • dobrej znajomości JavaScript i jQuery
  • doświadczenie w konfiguracji CMS
  • komunikatywności

Mile widziane:

  • znajomość optymalizacji stron WWW
  • SEO
  • User Experience Design
  • znajomości specyfiki sklepów internetowych
  • znajomość zagadnień RWD
  • W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy:

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności
  • tworzenie nowych rozwiązań web opartych na wieloletnim doświadczeniu
  • pracę w zespole z ludźmi z wyobraźnią i poczuciem humoru.