Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster

AdFlow
Katowice
praca stacjonarna
3643 dni temu

Ogłoszenie numer: 470412, z dnia 2014-06-27

Jeśli lubisz pracować zdalnie, cenisz sobie dobrą atmosferę współpracy oraz lubisz mieć wpływ na to co robisz – zapraszamy Cię do zapoznania się z propozycją pracy w firmie AdFlow zajmującej się marketingiem internetowym, która poszukuje obecnie do swojego zespołu Webmastera. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmie zapraszamy na stronę www.adflow.pl

Webmaster

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • administracja serwisami internetowymi, aktualizacja oprogramowania, publikacja treści,
  • kodowanie frontendu na bazie dostarczonych przez grafika i copywritera materiałów,
  • proste modyfikacje backendowe,
  • wdrożenia popularnych rozwiązań open source'owych i ich modyfikacje.

Wymagania

  • znajomość i umiejętność praktycznego stosowania HTML5, CSS3,
  • umiejętność tworzenia witryn responsywnych,
  • umiejętność prostego kodowania JS i PHP i modyfikowania już istniejących kawałków kodu,
  • umiejętność stosowania baz danych MySQL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie i zrozumienie dokumentacji,
  • znajomość Adobe Photoshop na poziomie umożliwiającym swobodne cięcie grafiki,
  • punktualność.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji open source,
  • wiedza z zakresu dostępności i użyteczności aplikacji,
  • wiedza z zakresu optymalizacji witryn pod kątem wyszukiwarek.

Oferujemy

  • pracę w zespole, dla którego jakość pracy i atmosfera jest priorytetem,
  • pracę zdalną w oparciu o kontrakt,
  • możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych projektów.