Zobacz więcej ofert pracy

Wiceprezes Zarządu

Klient portalu Praca.pl
Poznań
praca stacjonarna
1285 dni temu

Ogłoszenie numer: 3809880, z dnia 2020-10-19

Dla naszego Klienta polskiej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Zarządzanie spółką, a w szczególności:

  • Współtworzenie strategii biznesowej spółki
  • Diagnoza i optymalizacja pracy w obszarze zarządzania produktem, sprzedaży, marketingu
  • Zarządzanie i rozwijanie podległej kadry managerskiej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowiskach zarządzających np. Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający, Dyrektor
  • Doświadczenie w formułowaniu długofalowej strategii rozwoju oraz programów długookresowych w obszarze zarządzania sprzedażą, cyklem życia produktów i marketingiem
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami międzynarodowymi
  • Znajomość podstaw przepisów prawa, związanych z wykonywaną funkcją; doświadczenie w reprezentowaniu przedsiębiorstwa wobec  kontrahentów i instytucji finansowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych

Oferujemy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia w zależności od wyniku finansowego firmy)
  • Nowoczesne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Pakiet benefitów