Wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach
Białobrzegi
praca stacjonarna
9 dni temu
Miejsce pracy: Białobrzegi
Numer: StPr/24/0156
OBOWIĄZKI:
Wymiana i naprawa opon
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Białobrzegi

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Składowa 5, 26-800 Białobrzegi, powiat: białobrzeski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Beata Kościńska
sekretariat@pupbialobrzegi.pl
486132480 w. 116

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach