Zobacz więcej ofert pracy

Wydawca internetowych treści wideo

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Wrocław, Stare Miasto, pl. Solny 14
5 500 - 8 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
305 dni temu

ARAW SA to wydawca miejskich serwisów internetowych m.in.: www.wroclaw.pl, visitWroclaw.eu oraz Wrocław Rozmawia.

Najświeższe informacje   informacje dla mieszkańców, to motto przyświecające oficjalnemu portalowi Wrocławia (www.wroclaw.pl). Chcemy być podstawowym źródłem informacji dla mieszkańców Wrocławia i okolic, o ważnych aspektach życia we Wrocławiu, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, możliwościach spędzenia czasu wolnego. Portal jest także narzędziem udostępniania e-usług i skutecznego komunikowania się Urzędu Miejskiego oraz wybranych spółek miejskich z mieszkańcami. W maju 2023 odwiedziło nas 4 183 000 użytkowników.

Miejsce pracy: Wrocław, Stare Miasto, pl. Solny 14

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA poszukuje wydawcy internetowych treści wideo, który dołączy do naszego zespołu wideo w redakcji miejskich serwisów internetowych (m.in.: www.wroclaw.pl, visitWroclaw.eu, Wrocław Rozmawia). Szukamy osoby kreatywnej, która tak jak my, chce rozwijać swoje umiejętności, aby realizować coraz ciekawsze i bardziej wymagające projekty. Cenimy entuzjazm, ducha zespołu, dzielenie się wiedzą i nastawienie na wspólne rozwiązywanie problemów.

Twój zakres obowiązków
  • planowanie, nadzorowanie realizacji materiałów wideo na potrzeby portalu www.wroclaw.pl i mediów społecznościowych
  • przygotowywanie scenariusz do produkcji materiałów wideo od krótkich newsów po spoty promocyjne
  • nadzór nad realizacją materiałów od pomysłu, przez nagranie po montaż i akceptację u klienta
  • publikacja materiałów w mediach społecznościowych i na portalu
  • analizowanie danych i wprowadzanie usprawnień w realizowanych materiałach
Oczekujemy
  • Umiejętność tworzenia oryginalnych, angażujących i interesujących treści wideo (w tym pod social media)
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy zespołu
  • Znajomości technik realizacji wideo i podstaw montażu wideo
  • Znajomości zagadnień związanych z życiem i wydarzeniami Wrocławia
  • Doświadczenie w pracy dziennikarskiej (internet, prasa) lub telewizyjnej
  • Nadzoru merytorycznego nad operatorami w zakresie powstawania materiałów wideo
  • Kreatywności, dużego poczucia estetyki
  • Samodzielności, dokładności i dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz pracy zespołowej
 Mile widziane
  • Wiedza na temat zagadnień związanych z życiem i wydarzeniami Wrocławia
  • Podstawowa Znajomość programów do montażu (Adobe Premiere)
  • Znajomości aktualnych trendów i narzędzi w formatach wideo
Oferujemy
  • Różnorodną tematykę
  • Możliwość realizacji własnych autorskich projektów
  • Realny wpływ na kształt i rozwój działu WIDEO.
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Współuczestnictwo razem z zespołem (producent, realizator dźwięku, operatorzy, montażyści) w tworzeniu nowych, ciekawych i zróżnicowanych projektów.
  • Pracę przy tworzeniu serwisów o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA.