Zobacz więcej ofert pracy

Wytapiacz żeliwa

Odlewnia Żeliwa WULKAN SA
Częstochowa
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
644 dni temu

Ogłoszenie numer: 7223928, z dnia 2022-07-22

Spółka WULKAN poszukuje:

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • obsługa pieca żeliwnego do wytapiania metalu,
  • nadzorowanie procesu topienia,
  • zlewanie metalu do kadzi.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym,
  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność organizacji pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w przemyśle metalurgicznym;

Oferujemy

  • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, współpracującej z przemysłem motoryzacyjnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia ochronnego.