Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora ds. Logistyki

Personnel Service sp. z o.o.
Bolesławiec
praca stacjonarna
1915 dni temu

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na potrzeby pracodawców w Polsce.
Specjalizujemy się m.in. w doradztwie personalnym, outsourcingu, leasingu pracowniczym, obsłudze zatrudnienia.
Nasi klienci reprezentują głównie takie sektory jak: automotive, R&D, RTV/AGD, przemysł ciężki oraz SSC/BPO.

Bolesławiec
Zakres obowiązków:
  • Planowanie oraz rozwój działu logistyki firmy, optymalizacja i planowanie procesów logistycznych.
  • Współpraca z klientami zewnętrznymi oraz innymi oddziałami firmy
  • Ścisła współpraca z działami produkcyjnymi oraz nadzór nad podległym personelem
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie w prowadzeniu dużych jednostek logistycznych w branży automotive
  • Doświadczenie w kontaktach z urzędami celnymi
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2/C1
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o bardzo atrakcyjne warunki i umowę o pracę w międzynarodowej firmie z branży automotive
  • Szybki i praktyczny rozwój kompetencji w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz udział w ciekawym i pełnym wyzwań projekcie
  • Bogaty pakiet benefitów oraz samochód służbowy