Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Polkowice Dyrektor Produkcji Polkowice
Zastępca Dyrektora ds. Produkcji w Zakładzie Produkcji Elektromechanicznej

MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Polkowice
praca stacjonarna
1941 dni temu

Ogłoszenie numer: 2219718, z dnia 2019-01-02

Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne "Mercus" sp. z  o.o. w Polkowicach poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Polkowice

Opis stanowiska

Zastępca Dyrektora ds. Produkcji Kierownik Wydziału Produkcji odpowiada za kierowanie procesem produkcyjnym przedsiębiorstwa.
Do głównych zadań na tym stanowisku należy m.in.: współpraca z Dyrektorem Zakładu Produkcji oraz Zastępcą Dyrektora ds. Handlowych i zespołem managerów poszczególnych działów, organizacja produkcji, wdrażanie procedur produkcyjnych, nadzór nad procesami planowania produkcji, nadzór nad dokumentacją techniczną wydziału produkcyjnego, zarządzanie podległym zespołem pracowników, a także planowanie i nadzór nad budżetem, zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego oraz nadzór nad prawidłowymi warunkami BHP.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (np. specjalność technologia produkcji, automatyka, mechanika precyzyjna),
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym, począwszy od planowania, po końcowy odbiór jakościowy produktów,
  • bieżąca weryfikacja celów i planów produkcyjnych,
  • poszukiwanie rozwiązań podnoszących efektywność produkcji,
  • znajomość zarządzania procesami produkcji, jakością oraz systemów przepływu materiałów Kanban,dostawy Just-In-Time,
  • podnoszenie wydajności Zakładu poprzez prowadzenie analiz i na ich podstawie wdrażane optymalnych koncepcji produkcji, a także nowych technologii,
  • wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w sferze produkcji,
  • przygotowanie i odpowiedzialność za prawidłową realizację budżetów oraz za optymalizację kosztów działalności,
  • sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji (wspomaganie systemem IT),
  • umiejętność audytu wewnętrznego,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • obsługa komputera i programów typu ERP,zarządzania zleceniami produkcji,
  • znajomość zagadnień i przepisów z zakresów przepisów BHP, ergonomii pracy nadzór nad przestrzeganiem BHP w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość systemów pomiarowych, efektów pracy, struktur i grup produktowych,
  • znajomość FMEA,PPAP procedur ISO,VDA,TQM,
  • znajomość zagadnień z zakresu budowy maszyn i organizacji linii produkcyjnych, planowania i organizacji produkcji,
  • nadzór nad parkiem maszynowym, profilaktyczna konserwacja oraz prewencyjne przeglądy maszyn, skuteczne i natychmiastowe usuwanie ewentualnych awarii,
  • zdolności przywódcze, negocjacyjne, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiągania celów.

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej spółce prawa handlowego,
  • nagrody i premie za efekty,
  • pakiet medyczny,
  • pakiet Multisport,
  • pracowniczy program emerytalny - PPE,
  • samochód służbowy,
  • świadczenia wynikające z funduszu świadczeń socjalnych.