Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora ds. Zakupów

FAKRO
Nowy Sącz
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
750 dni temu

Rekrutujemy osoby chętne do pracy jako:

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Zakres obowiązków:
  • budowanie i realizowanie polityki zakupów według przyjętych założeń
  • nadzorowanie terminowości zamówień
  • prowadzenie negocjacji cen w transakcjach zakupowych
  • organizacja procedur i procesów zakupowych
  • zarządzanie budżetami oraz kontrola rentowności
  • określanie terminów płatności
  • pozyskiwanie dla firmy kluczowych dostawców
  • negocjowanie korzystnych warunków współpracy z kontrahentami
  • utrzymywanie kontaktów z kluczowymi dostawcami w zakresie realizacji zamówień
  • reprezentowanie spółki w kontaktach z partnerami biznesowymi
  • zarządzanie łańcuchem dostaw
  • sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu Spółki
  • kształtowanie polityki marżowej i cenowej w zakresie danego producenta
  • podejmowanie decyzji co do poziomu cen i zapasów magazynowych, sporządzanie i analizowanie okresowych raportów
  • zapewnianie wsparcia technicznego i organizacyjnego dla wszystkich działów w zakresie dokonywanych zakupów
  • realizacja i bieżąca kontrola umów handlowych
  • wsparcie zespołu w negocjacjach z producentami oraz dostawcami w zakresie warunków współpracy
  • kierowanie pracą zespołu zakupowego
Wymagania:
  • doświadczenie na tożsamym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne i negocjacyjne
  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, zarządzanie lub techniczne)
  • bardzo dobra znajomość arkusza MS Excel
Oferujemy:
  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
  • dobre warunki pracy
  • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
  • bonusy w okresach świątecznych
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO