Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Zastępca dyrektora handlowego

ETP S.A.

Katowice

55 dni temu

ETP Spółka Akcyjna realizuje działalność w podstawowych obszarach: prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych, produkcji i usług w obszarze mechanicznym, montażu systemów elektrycznych, budownictwie oraz w energetyce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 45/2018/PGP
Opis stanowiska pracy:
  • Tworzenie strategii sprzedaży na rynku polskim
  • Dodatkowo współtworzenie strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Organizacja i zarządzanie sprzedażą krajową
  • Udział w negocjacjach handlowych ustalanie warunków współpracy z klientami
  • Analiza i monitorowanie działań konkurencji
  • Współtworzenie portfolio produktowego
  • Nadzór nad realizacją zakładanych planów sprzedaży
  • Przygotowywanie niezbędnych analiz cenowych
  • Projektowanie nowych rozwiązań w zakresie komunikacji i współpracy z klientami
  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu
  • Osiąganie odpowiedniej marży z prowadzonej działalności.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość obcego: języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych w szczególności z branży elektrycznej,
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność zarządzania ludźmi
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Samodzielną, odpowiedzialną pracę w stale rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
Wysłaną aplikację prosimy opatrzyć klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”. Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi przez nas kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest ETP S.A, ul siemianowicka 5a, 40-301 Katowice. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Poznaj stanowisko: Dyrektor Handlowy

Dyrektor Handlowy - to osoba odpowiedzialna za politykę handlową firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zarządzanie działem handlowym, operacyjne organizowanie i kontrolowanie pracy działu handlowego, opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją, inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, pozyskiwanie nowych ...
Dyrektor Handlowy Praca Dyrektor Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (46)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (129)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (102)
Chełm (10)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (719)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1647)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (10)