Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Kierownika Hurtowni Farmaceutycznej

Thea Polska Sp. z.o.o
Mszczonów, Mszczonów, Raszyn
praca stacjonarna
1605 dni temu

Ogłoszenie numer: 2854232, z dnia 2019-12-12

THEA LIDER INNOWACJI W OKULISTYCE

Miejsce pracy: Mszczonów, Mszczonów, Raszyn

Opis stanowiska

  • Zastępowanie kierownika hurtowni
  • Wsparcie w utrzymaniu i doskonaleniu systemu jakości
  • Prowadzenie kontroli wewnętrznych i audytów
  • Przeprowadzanie kwalifikacji dostawców, odbiorców i zleceniobiorców
  • Nadzór nad przyjmowaniem, wydawaniem, przechowywaniem i transportem produktów leczniczych
  • Współudział w prowadzeniu kwalifikacji i walidacji
  • Udział w przeprowadzaniu analizy ryzyka
  • Przeprowadzanie czynności związanych z wycofaniem i wstrzymywaniem produktów leczniczych
  • Współpraca z organami Inspekcji Farmaceutycznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w aptece lub hurtowni farmaceutycznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatności, dokładność, zaangażowanie, kreatywność

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie
  • Udział w realizacji różnorodnych zadań pozwalających na samodzielność i dających pole do samorealizacji i rozwoju
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole

Miejsce pracy: okolice Warszawy

Wymiar czasu pracy: ½ etatu