Zastępca Kierownika Magazynu
Lindab Sp. z o.o.
Wieruchów
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
2 dni temu
Miejsce pracy: Wieruchów

Zakres obowiązków
  • Efektywne zarządzanie gospodarką magazynową.
  • Dbałość o zgodność stanów magazynowych
  • Współudział w organizacji obrotu towarem magazynowym
  • Nadzór nad wykonywaną pracą podległych pracowników
  • Przygotowywanie harmonogramów pracy
  • Współpraca z działem zakupu, logistyki, handlowym i produkcji w zakresie realizacji dostaw i wysyłek
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ oraz czasem pracy
  • Obsługa programu magazynowego MWS oraz Impuls w zakresie gospodarki magazynowej
  • Stosowanie oraz egzekwowanie od pracowników przestrzegania procedur obowiązujących w firmie
Oczekiwania
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych (MS Office, Word, Excel)
  • Ukończony kurs dla kierowców wózków jezdniowych – mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • program „poleć pracę"
  • nagroda za staż pracy
  • pakiet szkoleń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna i troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Korzyści jakie docenisz pracując u nas to:

- stałe godziny pracy, które pozwolą dowolnie organizować Twój wolny czas

- zróżnicowany wiekowo zespół, który zapewni profesjonalne wsparcie oraz świeże spojrzenie

- rozwój kompetencji zapewniony przez coroczny budżet szkoleniowy

- stabilne zatrudnienie w firmie prowadzącej zrównoważony biznes

- przyjazną atmosferę

- wsparcie przełożonych

- jasno sprecyzowane zadania.