Praca.pl Praca śląskie Świętochłowice Kierownik Warsztatu Mechanicznego Świętochłowice
Zastępca Kierownika Warsztatu - Dział Utrzymania Ruchu

Max-Bud 1 Tomasz Warchala
Świętochłowice
8 000 - 15 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
42 dni temu
Usługi budowlane i transportowe - Śląsk, cała Polska
MAX-BUD1 Tomasz Warchala skutecznie wspiera realizację inwestycji budowlanych, dostarczając profesjonalny sprzęt, usługi i materiały. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i rozbudowanym parkiem maszynowym, co pozwala na rzetelną, terminową i bezpieczną realizację bardzo szerokiego zakresu robót ziemnych.

Naszą flotę tworzą m.in. żurawie, koparko-ładowarki, koparki, minikoparki, zwyżki, podnośniki koszowe oraz specjalistyczne pojazdy transportowe.

Naszą ofertę kierujemy do podmiotów sektora prywatnego i publicznego z całej Polski, w szczególności ze Śląska, które poszukują sprawdzonych i wydajnych rozwiązań na potrzeby prowadzonych robót budowlanych i drogowych.
Miejsce pracy: Świętochłowice
Opis stanowiska
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu warsztatu (m.in. przydzielanie prac, weryfikacja zadań),
  • Planowanie działań serwisowych oraz nadzór i ocena efektywności pracy serwisu,
  • Organizacja zaopatrzenia w części i materiały eksploatacyjne,
  • Raportowanie działań związanych z funkcjonowaniem warsztatu,
  • Bieżąca analiza i optymalizacja kosztów działu,
  • Monitorowanie stanu technicznego sprzętu i maszyn oraz prowadzenie ich rejestru,
  • Dbanie o kompletność dokumentacji oraz ich bieżąca aktualizacja,
  • Współpraca m.in. z kierownikiem warsztatu oraz innymi działami firmy
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i dostawcami części
  • Dbanie o przestrzeganie standardów BHP i reżimu prac
Wymagania
  • Potrafisz zarządzać zespołem pracowników, motywować ich do pracy i koordynować ich działania,
  • Szybko i odpowiedzialnie podejmujesz decyzje,
  • Posiadasz zdolności przywódcze i wysoką kulturę osobistą,
  • Masz doświadczenie techniczne z zarządzania i mechaniki (min. 2 lat)
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, mającą podzielność uwagi i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiesz pracować w programu MS Excel – mile widziane
Oferujemy
  • Zatrudnienie w ramach kontraktu B2B (umowa o pracę do omówienia)
  • Atrakcyjne zarobki,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnych projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość awansu,
  • Zatrudnienie w firmie o największej różnorodności maszyn budowlanych i pojazdów transportowych na Śląsku,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Poznaj

"MAX-BUD 1" TOMASZ WARCHALA

Firma Max-Bud 1 Tomasz Warchala z siedzibą w Świętochłowicach specjalizująca się w robotach ziemnych, drogowych oraz usługach sprzętem budowlanym.