Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Zgrzewacz – Okuwacz Plandek

Hansa-Tex Sp. z o.o.

Częstochowa

133 dni temu

Ogłoszenie numer: 2324071, z dnia 2019-03-07

Hansa-Tex ul. Wały Dwernickiego 121, 42-200 Częstochowa.

Jesteśmy producentem plandek oraz wyrobów technicznych z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. Najwięksi producenci naczep, firmy transportowe i logistyczne darzą nas dużym zaufaniem za wysoką jakość materiałów i standard wykonywanych produktów.

Obecnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Częstochowie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • zgrzewanie, okuwanie plandek
  • kontrola jakości wykonywanych wyrobów
  • organizacja własnego stanowiska pracy

Wymagania

  • otwartość na zdobywanie nowego zawodu oraz naukę
  • odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy
  • motywacja do pracy

Oferujemy

  • miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazne warunki pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • cykl szkoleń wprowadzających do objęcia stanowiska

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (715)
Wałbrzych (65)
Legnica (89)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (260)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2087)
Radom (180)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (249)
Nysa (57)