Złota rączka - Technik - język angielski
ISS Facility Services Sp. z o.o.
Warszawa, Mokotów, ul. Postępu
4 500 - 5 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
6 dni temu
People make places
Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów, ul. Postępu

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Stanowisko: Złota rączka-Technik do obsługi budynku biurowego

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie techniczne przy montażu sprzętu biurowego, mebli i AGD
  • Drobne prace konserwatorskie, hydrauliczne
  • Praca na wysokości powyżej jednego metra
  • Realizacja codziennych zgłoszeń
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wiedza dotycząca instalacji i systemów w obiektach biurowych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zdolności techniczne
Oferujemy:
  • Pracę w przedziale godzin 08:00-17:00 od poniedziałku do piątku (8h dziennie)
  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe
  • Pracę w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.