Zobacz więcej ofert pracy

Zootechnik

Grupa Producentów Rolnych Suflidowo Sp. z o.o.
Drużbice, Teresin gm. Drużbice
praca stacjonarna
3670 dni temu

Ogłoszenie numer: 419048, z dnia 2014-04-16

Rodzinne gospodarstwo specjalizujące się w hodowli drobiu (kury nioski) zatrudni zootechnika z doświadczeniem do opieki nad stadami.

Zootechnik

Miejsce pracy: Drużbice, Teresin gm. Drużbice

Opis stanowiska

  • organizowanie pracy i nadzorowanie personelu zatrudnionego przy hodowli kur,
  • nadzór nad stadami (wstawieniem i usunięciem kur)
  • nadzór nad wynikami produkcyjnymi
  • przestrzeganie przepisów hodowlanych, ochrony środowiska, bhp i ppoż,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji zawodowo-hodowlanej oraz prostej dokumentacji ekonomicznej,
  • sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (mile widziany dyplom zootechnika),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. roczne,
  • znajomość zagadnień hodowli drobiu,
  • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,
  • umiejętność kierowania ludźmi,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność i zdyscyplinowanie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pełne wsparcie i przejrzyste zasady współpracy,
  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju kompetencji.