Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa-Ochota
Мастер Электроэпиляции (Електроепіляція) - Elektroepilacja

ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.
Warszawa, Ochota
4 000 - 9 000 zł brutto/mies.
pełny etat
umowa zlecenie
praca stacjonarna
74 dni temu

Ogłoszenie numer: 8896840, z dnia 2024-03-21

Witamy w ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O., Twoim niezawodnym partnerze w świecie profesjonalnej elektroepilacji. Nasza misja sięga daleko poza zwykłe zabiegi kosmetyczne. Skupiamy się na rozwiązywaniu prawdziwych problemów - trwałym usuwaniu niechcianych włosów. Nasze podejście jest wyjątkowe: nie chodzi nam tylko o piękno, ale o ulgę w dyskomforcie związanym z niechcianymi włosami, czy to genetycznymi, hormonalnymi, czy związanymi z pewnymi chorobami.

Nasza drużyna to serce naszej firmy. Jesteśmy dumni z tego, że nasi specjaliści to nie tylko wysoko wykwalifikowani profesjonaliści, ale także prawdziwi fani swojej pracy. Każdy członek zespołu przeszedł rygorystyczny proces selekcji, liczne testy i rozmowy kwalifikacyjne, aby zapewnić, że jesteś w bezpiecznych rękach. Kochamy naszą pracę i cenimy wyniki, które osiągamy wspólnie z naszymi klientami.

Oferujemy szeroki zakres usług elektroepilacji, od twarzy, jednej z najbardziej wrażliwych obszarów, po inne części ciała. Niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, kobietą, osobą transpłciową czy nastolatkiem, jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Nasze kluczowe zasady to skuteczność, empatia i dbałość o szczegóły. Rozumiemy, że przyjście do nas to krok w kierunku rozwiązania osobistego problemu i zobowiązujemy się do zapewnienia 100% rezultatu, którego oczekujesz. Przede wszystkim ważna dla nas jest nasza reputacja jako niezawodnych profesjonalistów w dziedzinie elektroepilacji.

Odkryj dla siebie ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O., gdzie Twoje zaufanie zamienia się w naszą troskę, a niechciane włосы znikają na zawsze.

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota

Opis stanowiska

Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym, aby skutecznie komunikować się z klientami i współpracownikami.
Udział w sesjach zdjęciowych i filmowych w celu promocji usług w mediach społecznościowych.
Doradztwo dla klientów na temat elektroepilacji, w tym informacje o procedurze, oczekiwanych wynikach i potrzebie dalszej pielęgnacji.
Ocena stanu skóry i włosów klienta w celu wyboru najbardziej odpowiedniego trybu elektroepilacji.
Przygotowanie miejsca pracy i narzędzi z zachowaniem wszystkich norm sanitarnych i higienicznych.
Przeprowadzenie zabiegu elektroepilacji z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i komfortu klienta.
Udzielanie rekomendacji dotyczących pielęgnacji skóry po zabiegu i omówienie planu kolejnych sesji.
Prowadzenie ewidencji przeprowadzonych zabiegów i wyników dla każdego klienta.
Utrzymywanie czystości i porządku w strefie pracy oraz dbanie o sprzęt.
Aktualizacja swojej wiedzy i umiejętności, uczestnictwo w kursach zawodowych i seminariach na temat elektroepilacji.

Wymagania

Компания ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O. приглашает на обучение и последующее трудоустройство по специальности мастер электроэпиляции. Обучение проводится бесплатно и длится два месяца. Желающих просим заполнить анкету кандидата для подачи заявки:

Організація ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O. запрошує на навчання та подальше працевлаштування за спеціальністю майстер електроепіляції. Навчання безкоштовне та триває два місяці. Усіх бажаючих просимо заповнити анкету кандидата для подання заявки

Firma ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O. zaprasza na szkolenie i następne zatrudnienie na stanowisku specjalisty ds. elektroepilacji. Szkolenie jest bezpłatne i trwa dwa miesiące. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety kandydata w celu złożenia aplikacji:

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe oraz warsztaty,
Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole, który ceni otwartość i kreatywność,
Elastyczne godziny pracy, które pozwalają na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym,
Dostęp do najnowszych technologii i metod pracy w dziedzinie elektroepilacji,
Przyjazne środowisko pracy, które sprzyja wymianie doświadczeń i wspólnemu rozwojowi,
Możliwość udziału w projektach zwiększających widoczność naszej marki i rozwijających naszą ofertę usługową,
Komfortowe warunki pracy w nowoczesnych, dobrze wyposażonych gabinetach.

Poznaj