Teraz rekrutuje

Saint-Gobain w Polsce

38 aktualnych ofert pracy od 5001 do 10000 prac. Budownictwo

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas, m.in. materiały budowlane i przemysłowe oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Spółka jest obecna w 67 krajach świata i zatrudnia ponad 170 000 pracowników. Saint-Gobain działa w ramach 3 sektorów: materiały innowacyjne, produkty dla budownictwa oraz dystrybucja budowlana. Dzięki zaangażowaniu i inwestycjom w badania i rozwój, na pocz. 2017 r. Grupa Saint-Gobain po raz szósty otrzymała tytuł Top 100 Global Innovators w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm i instytucji na świecie. W Polsce Saint-Gobain obecna jest od ponad 20 lat, posiada 25 zakładów i zatrudnia blisko 6.500 pracowników w ramach aktywności biznesowych. 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Saint-Gobain w Polsce "

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Saint-Gobain w Polsce :
Borys

Fajne miejsce pracy. ogromna firma, co czuć, ale z drugiej strony przełożeni są dość blisko, a same relacje bardzo dobre. Atmosfera, jaka tu panuje naprawdę nie utrudnia pracy. Odnośnie wynagrodzeń, zakresu obowiązków, trudno w jednej opinii wyciągnąć jakąś średnią, bo to oczywiste, że zależy od działu, stanowisk. Ja powiem tyle, że na rozmowie rekrutacyjnej podałem widełki i jestem z wyniku negocjacji zadowolony. Pracownicy są zatrudniani na umowie o pracę i wszystko, łącznie z nadgodzinami jeśli wypadną, jest rozliczane tak jak powinno. KOlejna wazna kwestia, czyli benefity. Tutaj to jest ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, multisport.

38

aktualnych ofert pracy

Saint-Gobain w Polsce

ul. Cybernetyki 9

02-677 Warszawa