W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.

Aktualne oferty pracy

  • Dussmann Polska Sp.z o.o.   dziś wygasa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Twoje zadania: Rozwój usług czystości na obszarach regionu centralnej Polski (woj. łódzkie i kujawsko-pomorskie) Efektywne zarządzanie i współpraca z podległym zespołem; Budowanie i umacnianie kontaktów handlowych; Koordynacja oraz bieżące zarządzanie procesami operacyjnymi;...
  • Dyrektor Regionalny ds. Obsługi Klientów Kluczowych KAM

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   pomorskie    praca mobilna   dziś wygasa
    8 dni
    Twoje zadania: Rozwój usług czystości na obszarach regionu województwa pomorskiego; Efektywne zarządzanie i współpraca z podległym zespołem; Budowanie i umacnianie kontaktów handlowych; Koordynacja oraz bieżące zarządzanie procesami operacyjnymi; Zapewnienie realizacji celów...
Zobacz archiwalne oferty pracy

17

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Twarda 18

00-105 Warszawa