PwC

od 1001 do 2000 prac. Doradztwo / Konsulting
Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego, audytu i doradztwa technologicznego. Posiadamy biura w: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Zapraszamy również do naszego oddziału PwC IT Services w Lublinie. PwC w Polsce zatrudnia już 6000 osób, w tym 1000 w części technologicznej. Nasza oferta jest skierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki - zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.

 

Aktualne oferty pracy

Firma PwC nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "PwC"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy PwC:
DiDżej

Ja polecam. Pieniądze niezłe, a i coś nowego się człowiek zawsze nauczy, nie ma monotonii dnia codziennego, raczej szybkie tempo i realna robota do wykonania. Nie dla benefitów człowiek żyje i pracuje, ale jakby jednak chciał dla nich żyć, to tutaj jest ich sporo do wyboru, łącznie z możliwością pokopania piły czy pogrania w kosza.

PwC

Polna 11

00-633 Warszawa