Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
7 Programistów .Net C# Oraz 2 Testerów

Pyton Management Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6949 dni temu

Ogłoszenie numer: 11682, z dnia 2005-05-10

Pyton Management sp. z o.o. Firma konsultingowo - wdrożeniowa. Specjalizuje się w projektowaniu i analizie procesów oraz przepływie informacji w organizacji. Firma oferuje wsparcie w procesach restrukturyzacji zarządzania informacją i wiedzą w przedsiębiorstwie, zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania wiedzą, treścią i szkoleniami oraz systemów zarządzania jakością ISO. Ponadto firma zajmuje się stałym rozwojem systemu PYTON, największego polskiego systemu zarządzania wiedzą. Do jego głównym modułów można zaliczyć bazę wiedzy, wyszukiwarkę, zarządzanie szkoleniami e-learningowymi, kompetencjami, procedowanie spraw jednostkowych, zarządzanie treścią i dokumentami. Więcej informacji o systemie PYTON możesz znaleźć na stronie: www.pyton.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Pyton Management poszukuje 7 programistów .NET C# oraz 2 testerów do realizacji projektu informatycznego

Wymagania

Wymagania dotyczące programistów: · bardzo dobra znajomość Visual Studio .NET zwłaszcza C# · kreatywność · samodzielność · odpowiedzialność Mile widziane: dobra znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL Server) dobra znajomość SQL znajomość narzędzi Oracle: Forms Builder, Reports Builder, Designer znajomość zagadnień związanych z systemami ERP doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty Wymagania dotyczące testerów: umiejętności analitycznego myślenia sumienności i systematyczności samodzielności umiejętności pracy w stresie dobra organizacji pracy

Oferujemy

Wybranej osobie oferujemy: umowę o pracę możliwość rozwoju zawodowego