Jak rekrutujemy?

1 Krok
Wyślij CV
Przesłanie aplikacji

Wszystkie osoby, które prześlą Swoją aplikację przechodzą przez standardowy proces rekrutacyjny. Składa się on z kilku etapów w zależności od stanowiska.

2 Krok
selekcja
Selekcja aplikacji

Po otrzymaniu aplikacji sprawdzamy, czy Twoje kwalifikacje są zgodne z naszymi potrzebami i wymaganiami stanowiska. Jeśli tak, zapraszamy Cię na spotkanie rekrutacyjne.

3 Krok
Spotkajmy się
Spotkania rekrutacyjne

Wybrani kandydaci otrzymują zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa przeprowadzana jest z przyszłym bezpośrednim przełożonym, w terenie lub w siedzibie firmy, zależnie od lokalizacji. W zależności od stanowiska zostaniesz zaproszony na jedno lub dwa spotkania.

Szczegóły spotkania rekrutacyjnego przesyłamy zawsze drogą elektroniczną, żeby nic nie umknęło Twojej uwadze.

Podczas spotkania będziemy chcieli poznać bliżej Twoje doświadczenie i umiejętności oraz oczekiwania odnośnie współpracy z nami. W niektórych procesach wykorzystujemy dodatkowe narzędzia, np. testy osobowości, testy umiejętności analitycznych, testy językowe i inne.

Spotkanie to może mieć decydujący wpływ na przyszłość Twojej kariery zawodowej. Właśnie dlatego koniecznie przygotuj się do rozmowy: dokładnie zapoznaj się z ogłoszeniem, na które odpowiadasz oraz z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. Rozmowa kwalifikacyjna jest doskonałą okazją do zadawania pytań również przez Ciebie. Zastanów się, czego chciałbyś się dowiedzieć na temat stanowiska i zadań realizowanych w jego ramach.

4 Krok
wybór kandydata
Sprawdzenie referencji finalnych kandydatów

5 Krok
zatrudnienie
Rozstrzygnięcie rekrutacji

Najcześciej do 14 dni od zakończenia rekrutacji kandydat, bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymuje informację zwrotną drogą telefoniczną bądź mailową.

Aktualne oferty pracy

  • Orion Pharma Poland Sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Główne obowiązki: Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży Odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami firmy w powierzonym terenie Działalność zgodna ze standardami firmy Oczekujemy: Wykształcenie średnie lub wyższe Doświadczenie w sprzedaży...