Orion Pharma Poland

Jak się u nas pracuje

Pracownicy administracyjni pracują stacjonarnie w naszym biurze w Warszawie, a Przedstawiciele Medyczni na obszarze całego kraju w wyznaczonych terenach

pracownicy laboratorium

Dzień w firmie

  • Odbywanie spotkań, prowadzenie prezentacji
  • Promowanie naszych produktów wśród lekarzy i farmaceutów
  • Razem pracujemy na sukces naszej firmy

próbki

Aktualne oferty pracy

  • Orion Pharma Poland Sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    20 godz.
    Główne obowiązki: Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży Odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami firmy w powierzonym terenie Działalność zgodna ze standardami firmy Oczekujemy: Wykształcenie średnie lub wyższe Doświadczenie w sprzedaży...
  • Starszy specjalista ds. finansowych

    Orion Pharma Poland Sp. z o.o.   Warszawa    praca zdalna / stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    20 godz.
    Główne zadania: Współpraca z zewnętrznymi biurami rachunkowymi prowadzącymi księgowość spółek grupy Orion Pharma w regionie Udział w procesie zamknięcia m/ca Przygotowywanie analiz i raportów finansowych Zapewnienie zgodności z politykami wewnętrznymi oraz procedurami Udział i...