Teraz rekrutuje

British American Tobacco

6 aktualnych ofert pracy Produkcja

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy British American Tobacco sprzedającej swoje produkty na ponad 200 rynkach całego świata. W naszym portfolio posiadamy 200 marek, staliśmy się liderem sprzedaży na ponad 60 rynkach. W Polsce, jako drugi producent wyrobów tytoniowych dostarczamy naszym konsumentom takie produkty jak: Vouge,  Lucky Strike, Pall Mall, Viceroy, Nevada. Ponadto, jako pierwszy koncern tytoniowy wprowadziliśmy nowy model sprzedaży i dystrybucji naszych produktów– sprzedaż bezpośrednią. Posiadamy ponad dwadzieścia centrów dystrybucyjnych w całej Polsce.

W Polsce Grupę British American Tobacco tworzą dwie spółki: British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o. (biuro marketingowo – dystrybucyjne oraz Siły Sprzedaży w całej Polsce) oraz British American Tobacco Polska S.A.  (fabryka w Augustowie).

 

Dlaczego warto pracować w firmie?:

Stawiamy na kompleksowy rozwój poprzez możliwość poznania pracy w różnych działach, współpracy z profesjonalistami i praktykami biznesu, prowadzenie projektów międzyfunkcyjnych i udziału w międzynarodowych przedsięwzięciach. Wierzymy, że jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, spojrzenia na biznes w różnych perspektyw oraz możliwość budowania relacji z innymi pracownikami z całego świata. Zapewniamy atrakcyjny pakiet świadczeń. Inwestujemy w szkolenia i rozwój naszych pracowników, gdyż zależy nam, żeby posiadali ugruntowaną, szeroką wiedzę biznesową, niezbędną do realizowania swojej ścieżki kariery.

 

Kultura organizacji

Nowi pracownicy z pewnością zwrócą uwagę na niezwykłą atmosferę otwartości i współpracy, która daje możliwość szybkiej integracji z zespołem. W naszej firmie pracują ludzie o wielu pasjach i zainteresowaniach. To właśnie oni sprawiają, że  jesteśmy grupą wyjątkową, posiadającą różnorodne doświadczenia i kompetencje. Każdy z nas jest inny i wnosi do firmy niepowtarzalne pomysły, indywidualny styl pracy.

Aktualne oferty pracy

6

aktualnych ofert pracy

British American Tobacco

Krakowiaków 48 The Park Warsaw

02-255 Warszawa