Teraz rekrutuje

Zing Sp. z o.o.

3 aktualne oferty pracy od 51 do 250 prac. Poligrafia

Geneza powstania firmy ZING sięga 1991 roku, jednak za oficjalną datę zawiązania spółki należy przyjąć grudzień 2001 roku. Głównym obszarem działalności od początku był rynek papierniczy oraz sprzedaż szeroko rozumianych podłoży dla poligrafii.
Przełomowym okazał się być rok 2009, gdy ZING został polskim przedstawicielstwem jednego z największych wówczas, światowych dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej – Paperlinx.
Wraz z dynamicznym rozwojem poszerzała się oferta wkraczając w kolejne sektory rynku takie jak materiały opakowaniowe. Konsekwencją coraz większego asortymentu, stale poszerzającej się bazy klientów była konieczność zapewnienia wysokiej jakości serwisu, a tą gwarantujemy od zawsze dzięki własnej flocie samochodów dostawczych, sieci magazynów centralnych oraz platform przeładunkowych w całym kraju.
Rok 2015 odkrył nową kartę w historii firmy. W wyniku wykupu menedżerskiego spółka stała się indywidualną firmą z wyłącznie polskim kapitałem wracając jednocześnie do starej nazwy ZING.
W tym samym czasie Spółka poszerzyła również obszar działalności uruchamiając przedstawicielstwa w Czechach, gdzie funkcjonuje pod nazwą ZING trading s.r.o, a 2 lata później w Słowacji tworząc tym samym ZING GROUP.
Dziś jako największy polski dystrybutor papieru stawiamy na wyższą jakość serwisu, obsługi oraz produktów, a na zadowolenie klientów ZING pracuje 182 pracowników w Polsce, Czechach i Słowacji.
Nowy niezależny charakter firmy to również zmiany w strukturze jak i dynamiczny rozwój w kolejnych sektorach takich jak oferta dla druku flexo oraz Visual Communication.
Oferta składa się z ponad 4000 produktów, sumaryczny roczny przebieg samochodów dostarczających towar to ponad 5,5 mln km.

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Zing Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

3

aktualnych ofert pracy

Zing Sp. z o.o.

Ul. Kocmyrzowska 13A

31-750 Kraków