Teraz rekrutuje

Boels Rental Polska

1 aktualna oferta pracy Budownictwo

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą z tradycjami. Cenimy sobie współpracę oraz zaangażowanie. Dbamy o dobrą atmosferę w pracy, bo dzięki niej pracuje się lepiej. Cenimy sobie różnorodność i kreatywność. Bo każdy z nas jest inny przez co do zespołu i firmy może wnieść wiele nowego i wartościowego.

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w sektorze wynajmu maszyn (głównie budowlanych) oraz sprzętu i narzędzi. Nasi klienci to firmy budowlane, przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni. Można u nas wynająć min.: koparkę, podnośnik nożycowy, zagęszczarkę a także drobne narzędzia/maszyny jak agregaty prądotwórcze, odkurzacze, wiertarki czy szlifierki. Wybór jest ogromny.

Co więcej, należymy do czołówki europejskiej branży wynajmu. Siedziba główna i centrum usług znajduje się w holenderskim mieście Sittard. Posiadamy obecnie w 17 krajach ponad 750  filii oraz 2750 punktów w różnych europejskich sieciach budowlanych. Swoją działalność zaczęliśmy w Holandii w 1977. Aktualnie jesteśmy obecni min.: Holandii, Belgii, w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Luksemburgu, na Słowacji, w Czechach, Austrii we Włoszech, w Szwajcarii, Danii, Szwecji oraz Norwegii. W Polsce działamy od 2009 roku i  cały czas się rozwijamy. Z początkiem 2021 roku połączyliśmy się z firmą Cramo i na chwilę obecną mamy 36 oddziałów w 16 miastach na terenie Polski.

KOGO SZUKAMY I CO OFERUJEMY?

Poszukujemy ludzi, którzy chcą z nami dzielić pasję do maszyn, którzy chcą się z nami rozwijać. Jeśli lubisz zmienną, różnorodną pracę i kontakt z klientem, to szukamy właśnie Ciebie! Stanowiska, na które można aplikować to przede wszystkim Mechanik, Doradca Techniczno-Handlowy, Kierownik Oddziału i Przedstawiciel Handlowy.

Jakie mamy benefity?

  • Opiekę medyczną w Lux Med,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • 2 dodatkowe bonusy pieniężne, każdy w wysokości 600 zł,
  • Dostęp do platformy nauki języków obcych e-Tutor,
  • Dodatkowe dni urlopu dla pracowników z dłuższym stażem pracy,
  • Zniżka 75% na wynajem maszyn i urządzeń z katalogu firmy, 
  • Program „Pracownik Poleca Pracownika”, tj. dodatkowy bonus w wysokości 1000 zł dla pracownika, który poleci nam nowego pracownika,
  • Atmosferę opartą na współpracy-wszyscy mówimy sobie po imieniu,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu. Szczycimy się tym, że większość stanowisk kierowniczych obejmują pracownicy, którzy otrzymali wewnętrzny awans.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Boels Rental Polska"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

1

aktualnych ofert pracy

Boels Rental Polska

Połczyńska 114A

01-304 Warszawa