Electrotile – od lat zajmuję się rozwijaniem innowacyjnych produktów budowlanych zintegrowanych z fotowoltaiką: dachówki fotowoltaicznej eTile, paneli eBlade itd. Nowoczesne rozwiązania są zintegrowane ze strukturą budynku, co pozwala na zwiększenie estetyki przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności. Takie produkty wyróżniają się łatwością montażu, walorami estetycznymi i wysoką wydajnością. Potwierdzają to liczne międzynarodowe wyróżnienia – np. German Design Award, Red Dot Design Award.

Dodatkowo wybór dachu solarnego to ekologiczne rozwiązanie, które pozytywnie wpłynie na przyszłość całej planety i da energetyczna niezależność.

Electrotile to zaawansowana technologicznie firma składająca się z inżynierów i techników z doskonałym zapleczem badawczym. Management team wywodzi się zarówno z rynku energetycznego, ale też ma sukcesy w rozwijaniu firm z branży technologii internetowych (Nowoczesna Firma, Cat Napoleon, Senuto, Uxeria, Yeld Riser).

Grupa kapitałowa ma już uruchomioną produkcję produktów zintegrowanych z fotowoltaiką, sprzedawanych w krajach Beneluxu, obecnie firma tworzy coraz więcej partnerstw również z krajach zachodniej Europy i krajach skandynawskich, gdzie estetyka dachów ma kluczowe znaczenie dla klientów a często jest jedynym akceptowalnym przez konserwatorów zabytków rozwiązaniem.

Szukamy ludzi w 100% poświęconych projektowi, żyjących dążeniem do wspólnego sukcesu, którzy chcą rozwijać swoje pasje.

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy

1

aktualnych ofert pracy

ElectroTile Sp. z o.o.

Puławska 457

02-844 Warszawa