Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Account Manager/ Doradca Klienta Biznesowego

123.NET.PL Katarzyna Sykuła
Warszawa, Warszawa, Radom
praca stacjonarna
3740 dni temu

Firma Fax 2  Sp. J. partner sieci Orange Polska, zaprasza do udziału w rekrutacji, w nowo powstałym, rozwijającym się  biurze handlowym w Warszawie, na  stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Radom
Nr Ref.: AM/Warszawa lub Radom/01/2014

Oferujemy:
  • pracę dla dużej międzynarodowej firmy dążącej do mistrzostwa w obsłudze klienta,
  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
  • szereg bezpłatnych szkoleń wstępnych oraz rozwojowych (techniki sprzedaży, negocjacje w biznesie, Akademia Rozwoju Orange i wiele innych),
  • warsztaty rozwijające umiejętności sprzedażowe i wiedzę produktową,
  • pełne wsparcie logistyczne (produkty i usługi) i marketingowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • współpraca na zasadzie Umowy Sub-Agencyjne.
Główne zadania:
  • budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów Biznesowych,
  • sprzedaż produktów i usług Grupy Orange Polska dla Klientów Biznesowych,
  • bieżące raportowanie efektów sprzedaży,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki Orange.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy Kat. B,
  • zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientami,
  • znajomość metod, narzędzi oraz skutecznych technik sprzedaży,
  • wysoki poziom orientacji na Klienta i wynik,
  • umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • poszukujemy osób ambitnych, szybko uczących się, rzetelnych i uczciwych,
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia;
  • własny samochód;
  • bardzo mile widziana znajomość branży telekomunikacyjnej.
W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.