Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Account Manager

Orange Polska S.A.

Kraków

53 dni temu

Team Kraków

Umowa na czas określony w celu zastępstwa pracownika

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • Budowanie relacji biznesowych z klientami - doradztwo sprzedażowe oraz teleinformatyczne, określanie kierunku działań na przydzielonym portfelu klientów
  • Prowadzenie projektów teleinformatycznych opartych na portfolio Orange i firm partnerskich
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Kreowanie nowych obszarów współpracy w oparciu o znajomość strategii klientów
  • Stałe uaktualnianie oraz podnoszenie poziomu wiedzy biznesowej i oferty produktowej Orange Polska poprzez pracę własną, poszukiwanie informacji i realizację działań rozwojowych, a także wdrażanie tej wiedzy oraz stosowanie jej w codziennej pracy doradcy
  • Sporządzanie sprawozdań i analiz ze sprzedaży w zakresie ilości oraz wartości obsługiwanego portfela klientów
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do klientów kluczowych
  • Masz wiedzę z obszaru ICT
  • Wyróżniasz się umiejętnością kreowania nowych okazji sprzedażowych
  • Potrafisz interpretować model biznesowy klienta oraz zbudować mocne relacje na szczeblach decyzyjnych
  • Posiadasz umiejętność budowania długofalowych relacji i dobierania najlepszych rozwiązań dla klientów rozwijając ich potrzeby zakupowe
  • Potrafisz skutecznie negocjować i możesz pochwalić się sukcesami w tym zakresie
  • Interesujesz się nowymi technologiami
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Internet i telefon bez limitu
  • Kartę sportową bez limitów
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj

Orange

Dlaczego warto wybrać Orange?

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Orange, liderem branży telekomunikacyjnej, oferującym szybki światłowodowy oraz mobilny internet w Polsce. Inicjujemy i wdrażamy projekty w obszarach rozwoju sieci, systemów informatycznych, a także data scientist.

Kluczowe znaczenie dla powodzenia naszej strategii ma opracowanie, wdrażanie i rozwój rozwiązań, które zapewniają proste i szybkie usługi dla naszych klientów. W naszej firmie najważniejsi są ludzie i wartości, jakie wnoszą. Dzięki nim systematycznie osiągamy kolejne sukcesy na rynku. Dlatego dbamy o dobrą atmosferę, satysfakcję z pracy i ich rozwój zawodowy. Swoją wiedzę poszerzać mogą każdego dnia, dzięki bogatej ofercie szkoleń oraz wymianie doświadczeń. Budujemy także kulturę organizacyjną opartą na otwartej, dwustronnej komunikacji i przyjacielskich relacjach w pracy. Dzięki poszukiwaniu nowych inspiracji i uczciwemu podejściu do biznesu tworzymy przyszłość.

Proces rekrutacji w Orange

KrokAplikuj!
Krok Sprawdź!
KrokSpotkaj się!
KrokWitaj!

Poznaj stanowisko: Account Manager

Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Account Manager Praca Account Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (66)
Legnica (89)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (274)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (796)
Tarnów (79)
Nowy Sącz (77)
Mazowieckie:
Warszawa (2100)
Radom (180)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (249)
Nysa (56)