Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Account Manager

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

Warszawa

1 dzień temu

Warszawa

XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce, specjalizujacą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. Działamy na ponad 10 rynkach min. w Europie i Ameryce Południowej. Globalnie zatrudniamy ponad 400 osób.

Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza innowacyjna działalność, produkty i technologie są doceniane przez inwestorów i rynek. W tym roku zdobyliśmy już 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Polish Forex Broker of the Year, Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year.

Zadania:
  • współtworzenie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami XTB
  • aktywna rozbudowa i systematyzacja bazy kontaktów sprzedażowych
  • praca z systemem CRM
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów (kontakt telefoniczny, mailowy, chat)
  • wsparcie przy organizowaniu szkoleń, warsztatów oraz spotkań z inwestorami
  • przygotowywanie nowych ofert marketingowo-sprzedażowych
  • monitoring trendów na rynkach walut, towarów oraz indeksów giełdowych
  • udział w przygotowywaniu analizy fundamentalnej/technicznej rynku
  • przygotowywanie materiałów edukacyjnych, prowadzenie webinariów
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • terminowe wywiązywanie się z zadań i doskonała organizacja własnej pracy
Mile widziane:
  • znajomość nowoczesnych instrumentów pochodnych (w szczególności futures, CFD) oraz akcji
  • znajomość zasad funkcjonowania rynku pozagiełdowego oraz giełdowego
  • doświadczenie zdobyte w instytucjach finansowych

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej, działającej na rynku międzynarodowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premie uzależnione od wyników
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna oraz Multisport)
  • biuro w dogodnej lokalizacji - okolice Ronda Daszyńskiego

Benefity:
Prosimy o umieszczenie klauzuli
Administratorem danych jest X-Trade Brokers DM S.A.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez X-Trade Brokers DM S.A.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez X-Trade Brokers DM S.A..

Poznaj

Poznaj stanowisko: Account Manager

Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Account Manager Praca Account Manager

Aplikujesz na ogłoszenie