Account Manager

Orange Polska S.A.

Poznań

8 dni temu

Team Poznań

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życie milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Zadania
Zadania
  • bezpośrednia współpraca z Klientem Biznesowym (segment SME/SOHO)
  • skuteczna realizacja określonych celów sprzedażowych
  • sprzedaż usług telekomunikacyjnych
  • opieka nad powierzonymi Klientami, praca na bazach
  • przygotowanie oraz prezentacja oferty w zakresie produktów i usług Orange
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • potrafisz budować relacje z Klientem i kreować jego potrzeby
  • masz zapał i zaangażowanie do pracy, chętnie się uczysz
  • zarządzanie czasem i kalendarzem jest Twoją mocną stroną
  • jesteś pełna/-y optymizmu i energii oraz nastawiasz się na sukces
  • masz doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B (telco, IT, ICT, energia) - będzie dodatkowym atutem
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • praca od zaraz w ramach umowy B2B (działalność gosp.)
  • szkolenia adaptacyjne, szkolenia produktowe pod okiem trenera
  • wsparcie finansowe w początkowym okresie działania
  • system wynagrodzenia zachęcający do działania
  • praca w zespole doświadczonego Lidera, który zapewnia wsparcie na każdym etapie współpracy
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia medycznego, kartę FitProfit
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Rekruter

Katarzyna Grzegorczyk

Katarzyna.Grzegorczyk@orange.com

Poznaj

Orange

Dlaczego warto wybrać Orange?

Jako Orange Polska jesteśmy jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych, który zatrudnia pracowników do 20 różnych obszarów. Sukces firmy zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem i inicjatywą wprowadzają firmę na wyższy poziom.

Dlatego od zawsze dostarczamy możliwości rozwoju – od udziału w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych po  szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestnictwa w społecznościach tematycznych.

Dzięki wspólnej pracy, otwartej komunikacji i przyjacielskim relacjom tworzymy przyszłość oraz miejsce pracy, którego częścią warto być.

Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie, w Miasteczku Orange, ale mamy także Miasteczka Regionalne oraz prawie 200 innych lokalizacji w całej Polsce.

Proces rekrutacji w Orange

KrokAplikuj!
KrokSpotkajmy się!
KrokWitaj w Orange!

Poznaj stanowisko: Account Manager
Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Praca Account Manager