Acquisition digital manager \ Manager ds. komunikacji online
Zepter International
Warszawa
menedżer
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
2 dni temu

Zepter International Poland Sp. z o.o.

zatrudni pracownika na stanowisko:


Acquisition digital manager \ Manager ds. komunikacji online

 

 Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

 

 

Wymagania:
 • Osoba z doświadczeniem pracy w domu mediowym, w agencji marketingowowej. Z doświadczeniem w budowaniu publicity dla marek oraz zwiększaniu świadomości marek wykorzystując kanały social media,display, content marketing, PR (ePR)
 • Odpowiedzialna za całościowe planowanie akwizycji ruchu na stronie i optymalizacji ścieżki klienta, przed fazą zakupu. Proaktywna, proponuje nieszablonowe działania i potrafi je zorganizować.
 • Na bazie kampanii i akcji koordynuje działania marketingowe firmy online w kanałach takich jak: sem, social media, offsite SEO. Analizuje trendy kierujące grupami docelowymi okresach i potrafi przewidzieć ważne tematy i akcje w najbliższym czasie. Istotnie kontrybuuje do Onsite seo koordynatora ecommerce
 • Ciągle monitoruję swoją pracę o oparu o KPI. Potrafi odpowiednio przeanalizować działania aby na bieżąco optymalizować kampanie w jej trakcie.
 • Kompetencje tej roli w google analytics – korzysta płynnie, planowanie komunikacji i kampanii – potrafi szkolić innych.
Zakres obowiązków:

CAMPAIGN PLANNER

 • Media plany działań online pod akwizycje w kampaniach brandowych i sezonowych i kategorii wykorzystujące wszystkie kanały online.
 • Ustalenie KPI związane z ruchem, poprawiania wskaźników KPI, dotarcia do TG, optymalnego czasu na uruchamianie działań itp.

TRAFFIC GENERATOR

 • Przygotowanie strategii SEO, organizacja SEO dla kluczowych fraz dla sprzedaży w firmie, współpraca z agencją SEO w zakresie planowania wsparcia linkowego dla serwisu i planowania długoterminowej strategii kontentowej na ważne i wzrastające trendy
 • Współpraca z agencją SEM w zakresie ustalenia strategii sprzedaży w SEM, koordynacja efektywności działań i optymalizacja (SEM FB Ads) – w tym koordynacja publikacji cenników promocyjnych.
 • Współpraca z agencją FB w celu ustalenia strategii, planowania komunikacji oraz wzrostu generycznego
 • Współpraca z koordynatorem ecommerce w zakresie optymalizacji landing Pages i CRO
 • Proaktywne szukanie parnerów referalowych na frazy konkurencji, samodzielne tworzenie partnerstw referalowych
 • Koordynacja wysyłek e-mail do baz zewnętrznych
 • Odpowiedzialność za budżet związany z mediami

Narzędzia

 • Google search console, google analytics, brand24, google adwords, ubersuggest, moz,
Oferujemy:
 • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat lub B2B
 • Pakiet socjalny, medyczny oraz ubezpieczeniowy,
 • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
 • Pełen zakres szkoleń
 • Możliwość inicjowania zmian i szybkiego wdrażania swoich pomysłów

Informacje Administratora danych na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: Rozporządzenie)


1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia jest Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, e-mail zepter@zepter.com.pl, tel. (22) 565 84 84, (22) 565 80 00.

2) Administrator posiada inspektora ochrony danych, z którym może Pani/Pan skontaktować się pod adresem e-mail: iod@zepter.com.pl lub pod adresem: Inspektor Ochrony Danych Zepter International Poland sp. z o.o., ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa.

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia w celu realizacji procesu rekrutacji.

4) Przewidywani odbiorcy Pani/Pana danych osobowych: podmioty, przy pomocy których Administrator realizuje proces rekrutacji.

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres procesu rekrutacji – przez okres 3 miesięcy od dnia zamieszczenia ogłoszenia o pracę.

6) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

7) Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody wyrażonej na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych lub innego powołanego w jego miejsce organu, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.

9) Podanie przez Panią/Pana następujących danych osobowych: imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w postaci numer telefonu, adresu e-mail jest dobrowolne, lecz konieczne dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy. W przypadku nie podania danych nie będzie możliwe zrealizowanie ww. celu.


Klauzula zgody do zamieszczenia w CV przez składającego CV: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Aplikuj teraz

Poznaj

Zepter International Poland Sp. z o.o.

Zepter International to międzynarodowa firma, zajmująca się produkcją, dystrybucją i sprzedażą ekskluzywnych produktów z pięciu programów sprzedażowych. Zepter jest obecny na 5 kontynentach i w ponad 40 krajach, a oferowane produkty powstają w wyspecjalizowanych fabrykach zlokalizowanych w Niemczech, Włoszech i Szwajcarii. Zepter to renomowana marka, ciesząca się zaufaniem ponad 80 000 000 klientów na całym świecie świecie. Zepter to ponadczasowa misja, innowacyjne produkty i unikalna sieć sprzedaży, licząca ponad 130 000 doradców handlowych.

Podobne oferty