Acquisition Manager

EPCM Executive Search

Kraków

1 dzień temu

Międzynarodowy developer prowadzący inwestycje w kilku miastach w Polsce poszukuje do lokalnych struktur doświadczonego Acquisition Managera, który wzmocni oddział pod kątem pozyskiwania gruntów/ nieruchomości pod inwestycje mieszkaniowe. Firma zapewnia rozbudowany pakiet socjalny, system premiowy, samochód służbowy również do celów prywatnych.

Miejsce pracy: Kraków
Zadania
  • Poszukiwanie gruntów pod inwestycje mieszkaniowe;
  • Rozwijanie sieci kontaktów i utrzymywanie stałych relacji;
  • Zlecanie badania technicznej, finansowej i prawnej możliwości realizacji projektu;
  • Negocjowanie i podpisywanie umów z właścicielami gruntów;
  • Przygotowanie wstępnego budżetu realizacji inwestycji;
  • Współpraca przy tworzeniu analiz wykonalności i opłacalności inwestycji, budżetu i harmonogramu;
  • Nadzorowanie zmian dotyczących projektu w ramach firmy i wynikających z uwarunkowań zewnętrznych;
  • Nadzorowanie kontaktów z urzędami miasta oraz stała obserwacja rynku nieruchomości.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe związane z zakupem gruntów pod inwestycje;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedaży;
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i analityczne;
  • Wysoka kultura biznesowa i osobista;
  • Terminowość i sumienność.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów;
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowę o pracę lub kontrakt B2B);
  • Pracę w międzynarodowej spółce developerskiej o ugruntowanej pozycji na rynku.

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Kierownik ds. Pozyskiwania Nieruchomości to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie nieruchomości i realizację inwestycji deweloperskich dla potrzeb przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków na wybranym terenie, pozyskiwanie i zarządzanie terenami, istniejącymi obiektami i budowlami, negocjowanie cen ...
Praca Kierownik ds. Pozyskiwania Nieruchomości