Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Administration/HR Manager

Pantos Logistics Poland sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6263 dni temu

Ogłoszenie numer: 27004, z dnia 2007-03-05

Spedycja międzynarodowa

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Współpraca z działem administracyjno księgowym /praca w programie Symfonia / Prowadzenie polityki personalnej firmy. Udział w opracowywaniu i wdrażaniu polityki personalnej Realizacja procesów rekrutacyjnych. Tworzenie ścieżek kariery pracowników, zakresów obowiązków, udział w projektach związanych z oceną i rozwojem kompetencji pracowników.

Wymagania

Znajomość nowoczesnych metod i technik zarządzania ludźmi. Umiejętność budowania dobrych relacji w zespole. Zdolności negocjacyjne. Doświadczenie w dziale personalnym jak i w księgowym. Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy. Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Praca w środowisku międzynarodowym Możliwość zdobycia doświadczenia Pakiet socjalny